Catit ja Zeus lemmikloomatooted nüüd saadaval

Oleme täiendanud oma lemmikloomatoodete valikut. Saadaval on mitmed toredad uued tootesarjad:

Catit Creamy – 100% naturaalsetest koostisosadest limpsitavad tauriiniga maiused sinu lemmikule

Catit Creamy on imemaitsev, madala kalorsusega, limpsitav maius oma lemmiku hellitamiseks. Võid jagada erilisi hetki ja lasta tal lihtsalt seda maiust nautida, panna seda tema lemmikkuivtoidule maitseks juurde või külmutada ja anda enda lemmikule külmutatud kujul.


Catit Nibbly Jerky – naturaalsed liharikkad näritavad maiused sinu lemmikule

Catit Nibbly Jerky ainulaadsed madala kalorsusega, teraviljavabad närimismaiustused sisaldavad kuni 85% päris liha.

Catit PIXI Drinking Fountain – automaatne jooginõu, mis hoiab su lemmiku päev läbi värske veega varustatud. Suurepärane kolmetoimeline filter aitab hoida joogivee alati puhta ja värskena.

  • Ergonoomilised joogivõimalused, mis stimuleerivad teie kassi rohkem jooma
  • Kolmekordse filtriga jooginõu
  • LED-taustvalgustusega ninaosa ja vurrud annavad teile teada, millal vett lisada ja filtrit vahetada

ZEUS Better Bones – närimismaiused sinu lemmikule! Kanafileesse mässitud maius on parim vahepala. Zeus Better Bones on mässitud tõelise mahlaka kana sisse, pakuvad teie koerale parimat  toornahavaba maiust, mida saab ohutult närida. Need nauditavad koerte närimispulgad sisaldavad 10% puhast toitvat valku ja ei sisalda lisatud soola. Maiustused on teie koera kõhule kerged ning neil on parim tihedus ja painduv tekstuur, mis sobib ideaalselt õrnade igemete jaoks.

ZEUS Meaty Bites – vastupandamatud, maitsvad näritavad koeramaiused, mis on valmistatud ehtsast kanast. Kõrge valgusisaldusega, kuid madala rasvasisaldusega. Need isuäratavad suupisted on ka gluteeni- ja teraviljavabad.