Uudised

Largol uus omanik
Largo OÜ on leidnud endale uue omaniku ja teinud exiti Svensky Grupist. Usaldasime tehase joogitootmises äärmiselt kogenud Eesti inimeste kätte, kelle teadmised ja kompetents
...
pakuvad uusi põnevaid võimalusi marjadest mahlasemate tooteliinide edasiarenduseks. Sellega seoses Svensky Kaubanduse AS enam Largo mahlade levitamisega ei tegele. Uus Largo esindaja on alates 05.07.2018 Sanitex OÜ. Kauba tarne ja tagastustega seotud küsimustes palume nende poole pöörduda.
...
Heade asjade jagamine ning rahulike ja rõõmsate mälestuste tekitamine armsate inimestega annab jõudu kõigele muule enesekindlalt vastu minna. Vaata meie väikseid reklaamvideosid eesti või vene keeles.

 

Kuidas Danerolles croissante valmistada?

Tegelikult on kõik imelihtne -
  1. rulli purk lahti
  2. võta tainas välja
  3. lõika pikki ettemärgitud lõhesid katki
  4. rulli soovitud kujuga saiakesteks kokku
  5. pista need sooja ahju
  6. kui saiakesed on kuldpruuniks muutunud, võta need välja
  7. Kõige raskem osa - proovi vähemalt mõned ka teiste sööjate jaoks alles jätta
Igaks juhuks lisasime ka video, et kõik päris selge oleks. Youtube'st võib leida veel maitsvaid ideid, mida agaramad kokad Danerolles taignaga proovida võivad.

OK, aga kust ma neid leida võin?

Danerolles croissantitaignaid leiad Rimides, Coopides, Selverites ja veel paljudes teistes kauplustes ja kaubanduskettides. Vaata tordilettide poole, sinna, kus erinevaid taignaid hoitakse ja otsi Danerolles purke.