Meist

Oleme enam kui 25-aastase kogemusega hulgimüügi- ja logistikateenust pakkuv ettevõte, kes vahendab nii toidu-, alkoholi-, kui ka kodukaupasid. Meie vahendatud ainulaadseid tooteid müüakse jaekettides ning HoReCa suunal.

Sinu kaup on meie hoole all

Meie müügiesindajad töötavad selle nimel, et tagada Sinu tellitud kaupade olemasolu poes. Seepärast käivadki nad poodides kohal ning kontrollivad isiklikult kaupade olukorda ning väljapanekut. Kui ilmnebki tõrkeid, asuvad meie esindajad neid kõrvaldama.

Oma kaubamärgid

Lisaks maailmakuulsate toodete esindamisele pakume enda brändidega Largo ja Marmiton kvaliteetseid toidukaupasid.

LARGO

Juba 1992. aastal asutatud Largo on aja jooksul kasvanud tuntud ja eelistatud mahlatootjaks, kelle valikusse kuuluvad nii mahlad, nektarid, mahlajoogid kui ka kissellid. Tegeleme kogu Largo toodangu müügi ja turundusega.

MARMITON

Marmiton on 1992. aastal asutatud ettevõte, mille juured ulatuvad juba 1920. aastasse. Praegu pakub Marmiton erinevaid maiustusi ning küpsetisi, mis valmivad moodsas Tallinna tootmisüksuses. Sortimendis on lai valik küpsiseid, magusaid marmelaade, kreemiga vahvleid, suupisteid, halvaad ning ka sügavkülmutatud tooteid. Umbes kolmandik ettevõtte toodangust läheb ekspordiks lähiriikidesse, kus hinnatakse kõrgelt pikkadest traditsioonidest kantud mõnusaid maiustusi ja suupisteid.