Juulikuust müüme Tetley ning Vitax teed

Juulikuust oleme Tata Consumer Products Group esindaja Eestis ja müüme Tetley ning Vitax teed

Tetley

Tetley, suuruselt teine teebränd maailmas, on enam kui 180-aastase ajalooga ja Briti päritolu. 1837.a. sündinud kaubamärgi asutasid vennad Tetleyd, 2000.a. liituti ettevõttega Tata Consumer Products.

Tänaseks on bränd esindatud enam kui 40 riigis ja miljonid inimesed naudivad Tetley suurepärast maitset iga päev.

Uuenduslikkus ja ideed moodustavad Tetley tuuma. Pidevalt tutvustatakse uusi ja põnevaid maitseid – alates ürdi- ja erisegudest kuni uuenduslike külmade tõmmisteni.

Tetley püüab ka pidevalt tõhustada jätkusuutlikkust tagades, et kõik Tetley segud kogu Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas, Kanadas, USA-s ja Austraalias on 100% Rainforest Alliance’i sertifikaadiga.

Vitax

Vitax bränd sai alguse üle 30 aasta tagasi puuviljateede tootmisega. Täna valmistatakse teed nii ürtide, vürtside, puuviljade, marjade kui ka “supertoitude” abil. Vitax on vägev kombinatsioon kaasaegsetest ja traditsioonilistest koostisosadest. Laias valikus leiavad oma nii need, kes naudivad klassikalisi tõmmiseid, kui ka need, kes soovivad pidevalt proovida uusi maitseid. Looduslike koostisosade headus ja ehedate maitsete eesmärk on aidata luua parimat enesetunnet.